Best of British
Retroasis
Scummy Men
Zoek hier het antwoord op uw vraag. Staat uw antwoord er niet bij, neem gerust contact met ons op.
Voor een klein bedrag van 5 euro hebben de kinderen een middag die ze niet snel zullen vergeten. Hierbij zit inbegrepen:
Het is niet toegestaan om binnen OJC Comeet (elektrisch) te roken/vapen.
Roken kan alleen buiten op de daarvoor aangegeven plekken.
Ouders mogen mee naar het café achter de zaal van Comeet en kinderen spelen en dansen in de zaal. Hier is koffie en thee verkrijgbaar voor 1 euro en frisdrank voor 2 euro. Er wordt op deze middag geen alcohol geschonken.
De middag begint altijd om 15:00 uur en is om 17:00 uur afgelopen.
Nee. Je kunt gewoon in de rij aansluiten om binnen te komen. Daar betaal je je entree, krijg je een consumptiebon en een stempel op je stempelkaart.
Met de Funtime stempelkaart kun je stempels sparen. Elke keer als je naar Funtime komt, krijg je een stempel op je kaart. Heb je een volle kaart? Dan mag je een Funtime-avond gratis naar binnen bij inlevering van de volle stempelkaart.
Neem dan per e-mail contact met ons op. Of vul het contactformulier in, en dan nemen wij zo snel mogelijk contact met jou op.
"*" geeft vereiste velden aan